Vážený zákazníku, vítáme Vás!

Správný název našeho obchodu je MOBILHOUSE.CZ

Internetový obchod Mobilhouse Vám aktuálně nabízí skvělé slevy na mobilní telefony Nokia. Dále máme nejnižší ceny u HTC Touch HD Blackstone CZ i HTC Touch Diamond2), na komunikátory E-TEN, mobilní telefony Sony Ericsson, Samsung i LG, dále pak nabízíme širokou škálu originálního příslušenství pro mobily (baterie, HF sady, nabíječky, paměťové karty aj.). Určitě Vás také zaujmou nízké ceny na navigace TomTom, digitální fotoaparáty, PDA Palm, ADSL modemy, bezdrátové a stolní telefony (Panasonic, Euroset a Gigaset).

Nejlevnější mobilní telefony a kvalitní prodej již 10 let -záruka Vaší spokojenosti!

>> Pokračovat na www.MobilHouse.CZ

MobilHouse.cz - MobilHouse.cz
MobilHouse.cz - nejlevnější a kvalitní prodej mobilů

Právní podrobnosti

Copyright © Filip Soukup 2000-2008. Všechna práva vyhrazena. Veškerá práva, která zde nejsou výslovně udělena, jsou vyhrazena. Reprodukce, převod, kopírování, rozšiřování nebo ukládání části nebo celého obsahu v jakékoliv podobě bez předchozího písemného souhlasu fy Filip Soukup je zakázáno a je trestně postižitelné. Dovolen je tisk a ukládání pouze pro Vaši osobní potřebu, nikoliv pro podnikatelské (obchodní) použití. Názvy výrobků a firem jsou buď ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami. MOBIL HOUSE je registrovaná ochranná známka firmy Filip Soukup.

Ochrana osobních údajů

Zaručujeme Vám, že všechna osobní data budeme používat pouze pro naši potřebu a s Vaším souhlasem, a že je neposkytneme v žádné podobě třetí osobě. Řídíme se Zákonem na ochranu osobních údajů. Váš souhlas vzniklý např. registrací či účastí v soutěži můžete odvolat e-mailem zaslaným na adresu soukup@mobilhouse.cz. Souhlasy udělené zasíláním MailNews a registrací v Klubu Mobilhouse můžete kdykoliv plně automaticky zrušit tím samým způsobem, kterým jste souhlas udělili.

© Filip Soukup 2000-2009. Právní podrobnosti a ochrana osobních údajů, IT & WEB by MyHome.CZ & © Sony-Ericsson-CZ.com 2009