Vážený zákazníku, vítáme Vás!

Správný název našeho obchodu je MOBILHOUSE.CZ

Internetový obchod Mobilhouse Vám aktuálně nabízí skvělé slevy na mobilní telefony Nokia. Dále máme nejnižší ceny u HTC Touch HD Blackstone CZ i HTC Touch Diamond2), na komunikátory E-TEN, mobilní telefony Sony Ericsson, Samsung i LG, dále pak nabízíme širokou škálu originálního příslušenství pro mobily (baterie, HF sady, nabíječky, paměťové karty aj.). Určitě Vás také zaujmou nízké ceny na navigace TomTom, digitální fotoaparáty, PDA Palm, ADSL modemy, bezdrátové a stolní telefony (Panasonic, Euroset a Gigaset).

Nejlevnější mobilní telefony a kvalitní prodej již 10 let -záruka Vaší spokojenosti!

>> Pokračovat na www.MobilHouse.CZ

MobilHouse.cz - MobilHouse.cz
MobilHouse.cz - nejlevnější a kvalitní prodej mobilů

VELKÁ JARNÍ SOUTĚŽ

datum ukončení: 31. července 2010

Ceny:

1. cena : Mobilní telefon Nokia X6
2. cena : Mobilní telefon Nokia 7020
3. cena : poukázka 500 kč na paintball HraNaVálku.cz
4. - 5. cena : reklamní předmět
6.-10. cena: 50 bodů do Klubu MobilHouse

Popis : Soutěž má 14 vědomostních a 6 anketních otázek.
Soutěže se mohou zúčastnit všichni účastníci našich stránek, nemusíte se tedy pro účast v soutěži registrovat!

Neregistrovaní soutěžící mohou soutěžit na jeden e-mail jedenkrát po celou dobu soutěže, opakované pokusy nebudou počítány. Pokud vyhraje neregistrovaný soutěžící body do Klubu MobilHouse, získá výhru pouze v případě, že se dodatečně do 14ti dnů od zveřejnění výherců či e-mailovou výzvu zaregistruje do Klubu MobilHouse. V opačném případě body propadají. Při výhře věcné ceny se registrovat nemusí, stačí na výzvu e-mailem sdělit svou adresu, kam si přeje výhru zaslat.

U registrovaných účastníků (nutno se před soutěžením přihlásit) bude e-mailová adresa zařazena do pořadí maximálně 1x denně ( tj. soutěže se můžete zúčastnit opakovaně).

Každý soutěžící bere na vědomí, že mu bude zaslán e-mail o konci soutěže a e-mail o začátku soutěže nové. Každý účastník soutěže se při případné registraci i kdykoliv později může na své registrační kartě přihlásit/odhlásit zasílání Mailnews. Pokud máte nějaké připomínky či náměty vztahující se k soutěži, popřípadě pokud objevíte chybu v soutěži, pište na soukup@mobilhouse.cz

Soutěž bude ukončena 31. července 2010. Výherci budou vybráni náhodným výběrem ze skupiny soutěžících, kteří budou mít otázky 1-14 zodpovězeny správně. Soutěžící obdrží po oznámení výherců (cca týden po ukončení soutěže) e-mail. Výherci, kteří se o svou výhru nepřihlásí na naši e-mailovou výzvu, maximálně však do 14ti dnů od okamžiku zveřejnění výherců na našem webu, výhry propadají bez dalšího nároku na kompenzaci. Neneseme odpovědnost za doručení e-mailové zprávy, každý soutěžící by si měl ve vlastním zájmu po zveřejnění výsledků soutěže ověřit, zda nevyhrál. Výherci budou zveřejněni i na našem webu a na našich firemních stránkách na Facebooku.

Soutěžící účastí v této soutěži výslovně souhlasí s Pravidly soutěže. Pořadatel je jediná osoba, která má právo pravidla soutěže vykládat, měnit, bez náhrady zrušit, vyloučit soutěžícího při podezření z podvodného jednání aj.

Přejeme Vám mnoho štěstí v soutěži, věříme, že otázky budou jednoduché (všechny odpovědi na otázky naleznete na našich stránkách, pro účely této soutěže výlučně platí údaje a data uvedené na našich stránkách, i když se mohou lišit od údajů uvedených na jiných webech).

Soutěž je uzavřena,
výhercům gratulujeme a pro ostatní již připravujeme soutěž další !

Výherci budou zveřejněni v nejbližší době

© Filip Soukup 2000-2009. Právní podrobnosti a ochrana osobních údajů, IT & WEB by MyHome.CZ & © Sony-Ericsson-CZ.com 2009