Vážený zákazníku, vítáme Vás!

Správný název našeho obchodu je MOBILHOUSE.CZ

Internetový obchod Mobilhouse Vám aktuálně nabízí skvělé slevy na mobilní telefony Nokia. Dále máme nejnižší ceny u HTC Touch HD Blackstone CZ i HTC Touch Diamond2), na komunikátory E-TEN, mobilní telefony Sony Ericsson, Samsung i LG, dále pak nabízíme širokou škálu originálního příslušenství pro mobily (baterie, HF sady, nabíječky, paměťové karty aj.). Určitě Vás také zaujmou nízké ceny na navigace TomTom, digitální fotoaparáty, PDA Palm, ADSL modemy, bezdrátové a stolní telefony (Panasonic, Euroset a Gigaset).

Nejlevnější mobilní telefony a kvalitní prodej již 10 let -záruka Vaší spokojenosti!

>> Pokračovat na www.MobilHouse.CZ

MobilHouse.cz - MobilHouse.cz
MobilHouse.cz - nejlevnější a kvalitní prodej mobilů

Klub MobilHouse

Pro naše registrované zákazníky jsme připravili výhodný benefitní program – Klub MobilHouse.

Každý registrovaný zákazník (v případě firemních zákazníků fyzická osoba, která pro firmu objednává) získá při své objednávce prováděné přes košíkový systém na www.mobilhouse.cz body, které může použít jako slevu při příští objednávce, nebo si je spořit a pak si za ně vybrat jakékoliv zboží, na které budete mít naspořeno, zdarma. Při velkých objednávkách lze individuálně dohodnout slevu na zboží. Body mají časově neomezenou platnost a jsou vázány na jednotlivého zaregistrovaného zákazníka bez možnosti převedení na jinou osobu. Nově získané body budou připsány ihned, lze je čerpat ale až pro další objednávku. V případě nepřevzetí zásilky popř. nezaplacení Vám budou body zpětně odepsány. Podmínkou pro zaslání zboží získaného za body je zaplacení předchozí objednávky.

Kolik Vám bude za váš nákup připsáno bodů a jakou má 1 bod cenu? za každých cca 150 Kč s DPH Vám bude připsán 1 bod, který má cenu 1 Kč. Tj. např. pokud zakoupíte zboží za 13850 Kč, získáte 90 bodů = 90 Kč pro příště.

Každý uživatel tohoto věrnostního programu souhlasí s výše uvedenými podmínkami, ceny nelze vymáhat soudní cestou ani ve formě finančního plnění. Tyto podmínky jsou platné od 1. ledna 2003, jejich platnost končí vydáním podmínek nových. Pro bližší informace pište na klub@mobilhouse.cz.

Vyhrazujeme si právo podmínky Klubu Mobilhouse jednostraně upravovat.

© Filip Soukup 2000-2009. Právní podrobnosti a ochrana osobních údajů, IT & WEB by MyHome.CZ & © Sony-Ericsson-CZ.com 2009